۱ تیر ۱۴۰۳ | ۲:۲۹ ب٫ظ

رئیس‌ جمهور به صداوسیما رفت

صداوسیما

سیدابراهیم رئیسی صبح امروز – دوشنبه ۱۶ مرداد – در آستانه روز خبرنگار از سازمان صداوسیمای جمهوری اسلامی بازدید کرد.

به گزارش میهن نوین، رئیس‌جمهوری پس از ورود به سازمان صداوسیما و استقبال پیمان جبلی رئیس رسانه ملی از بخش‌های مختلف مجموعه صداوسیما بازدید کرد.

رئیسی پس از ادای احترام به مقام شهدای گمنام در جوار مسجد بلال به دیدار کارکنان معاونت صدا در ساختمان شهدای رادیو رفت.

در جریان بازدید رئیس‌ جمهور از معاونت صدای رسانه ملی، صحنه‌هایی از فتح رادیو و تلویزیون توسط مردم در زمان انقلاب و همچنین نقش‌آفرینی رادیو در دوران دفاع مقدس بازسازی شد.

رئیسی همچنین با حضور در استودیو شماره یک صدای رسانه ملی ضمن دیدار و گفت‌وگو با تعدادی از گویندگان پیشکسوت، در جریان تولید برنامه‌های رادیویی در این بخش قرار گرفت.

رئیس جمهور در ادامه از دیگر بخش‌های این سازمان بازدید و با مدیران و کارکنان آن به گفت‌وگو پرداخت.

دکتر رئیسی در ادامه حضور خود در سازمان صدا و سیما از نمایشگاه آخرین محصولات فناورانه، تولیدات عرضه شده و  برنامه‌های در حال ساخت رسانه ملی از جمله سریال سلمان فارسی بازدید کرد.

همزمان با حضور رئیس جمهور در رسانه ملی جلسه شورای مدیران مراکز استان‌های صدا و سیما به صورت ویدئو کنفرانسی برگزار شد.

رئیسی در سخنان کوتاهی خطاب به مدیران مراکز استانی رسانه ملی، ضمن تقدیر از زحمات و خدمات آن‌ها در تصویرسازی از پیشرفت‌ها و اقدامات صورت گرفته در کشور، پوشش برنامه‌های متراکم سفرهای استانی، دفاع از ارزش‌های انقلاب اسلامی و مقابله با جنگ شناختی دشمن، بر ضرورت توجه ویژه و استفاده بیشتر از ظرفیت‌های مراکز استان‌های رسانه ملی در تولیدات رسانه‌ای تاکید کرد.

منبع: ایسنا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *